1. Home
  2. >
  3. Artykuły
  4. >
  5. Pierwszy Zjazd Członków Polskiego Stowarzyszenia Grilla i BBQ
zjazd

Dnia 24 sierpnia 2018 roku odbył się Walny i jednocześnie pierwszy w tym roku Zjazd Członków Polskiego Stowarzyszenia Grilla i BBQ. Spotkanie miało miejsce w hotelu 4 Żywioły – Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym w Falentach.

Zjazd rozpoczęła prezentacja dotycząca najbliższych planów Stowarzyszenia, którą poprowadził Prezes Polskiego Stowarzyszenia Grilla i BBQGrzegorz Kazubski. Podczas konferencji oficjalnie wręczono nominację na trenera Polish BBQ KING® – Smoker – Reprezentacji Polskiego Stowarzyszenia Grilla i BBQ Mariuszowi Nowickiemu.

producent grilli
producent grilli
producent grilli

Przypomnijmy, że reprezentacja ta w tym roku weźmie udział w konkursie Jack Daniel’s World Championship Invitational Barbecue, który odbędzie się w dniach 27-28 października 2018 roku w Lynchburgu – Tennessee USA.

Spotkanie zakończyła uroczysta kolacja wraz z członkami Stowarzyszenia, przyjaciółmi oraz partnerami wydarzenia. Nie zabrakło również wyśmienitych żeberek, które przygotował Stanisław Nowogródzki – Członek Zespołu Polish BBQ Team. Profesjonalny sprzęt do BBQ firmy SMOKER został dostarczony przez Mariusza Nowickiego.

producent grilli