SEVEN SOS BBQ – NOWOŚĆ W OFERCIE SMOKER

producent grilli
producent grilli
producent grilli

Z miłości do pasji…SEVEN SOS BBQ

 Drodzy Państwo!

„SMOKER” – to marka urządzeń, służących do obróbki termicznej produktów spożywczych, charakteryzująca się tym, że źródło ognia (temperatury) jest poza częścią do grillowania, bbq  lub wędzarnią.                                                            

Poza produkcją i dystrybucją grillo- wędzarni marki „SMOKER” prowadzimy liczne aktywności  związane z obsługą tych urządzeń np. cateringi, pokazy, szkolenia. Jako jedna z dwóch Firm w Polsce prowadzimy kurs kwalifikacyjny z egzaminem zawodowym na „Kucharza Grill i Barbecue” (kwalifikacja rynkowa na poziomie 3 PRK).

Udział w licznych konkursach, pokazach i Mistrzostwach na arenie krajowej,  jak i międzynarodowej- uświadomił Nam jak ważne są dodatki wykorzystywane do przygotowywania potraw i dań z grilla i barbecue. Stąd pomysł aby stworzyć unikalny smak sosów…taki, który pozostanie w pamięci kubków smakowych na długo.. taki, który będzie uniwersalny – stosowany zarówno do potraw z grilla np. różnego rodzaju mięs i ryb, ale również do dań słodkich i deserów.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu  absolutny hit smakowy SOSY BBQ – receptura pilotażowa, wyprodukowane specjalnie dla Smoker Cons- Med Sp. z o. o. pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Grilla i Bbq.

SEVEN SOS BBQ –  docelowo stworzymy aż 7 smaków !!!

W Naszej ofercie aktualnie posiadamy  3 smaki :

  1. Jabłkowy – specyfikacja Sos BBQ- jabłkowy- wyprodukowano dla Smoker
  2. Wiśniowy – specyfikacja Sos BBQ- wiśniowy- wyprodukowano dla Smoker
  3. Kawa z whisky – specyfikacja Sos BBQ- o smaku kawy z whisky- wyprodukowano dla Smoker
 

Pozostałe 4 smaki już wkrótce będą dostępne w Naszej ofercie!

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień: telefonicznie +48 607-221-623 bądź mailowo: biuro@smoker.com.pl                                     Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie indywidualne , do małej gastronomii, a także zamówienia hurtowe.

producent grilli
producent grilli
producent grilli