”                                                                Polskie Zdrowe Mięso Wołowe –  Wołowa Uczta u Neptuna za nami „!

12 sierpnia 2023 na zakończenie Jarmarku Dominikańskiego odbyło się prawdziwe święto polskiego mięsa wołowego. To właśnie w tym czasie, na Ołowiance w Gdańsku zostało zaprezentowanych 5 finałowych przepisów/ dań z wołowiny! Nasi Uczestnicy mogli zaprezentować je podczas live cooking i wydać około 700 posiłków. To naprawdę imponujący wynik, a frekwencja na Jarmarku przeszła Nasze najśmielsze oczekiwania i założenia!!

To wielkie święto kulinarne mogło się odbyć dzięki wsparciu Funduszu Mięsa Wołowego i  Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP. Temperatura była naprawdę wysoka – nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim dzięki rozpalonym smokerom, na których przygotowywane były dania konkursowe.

Oprócz niezwykłej podróży kulinarnej i nietuzinkowemu menu z wołowiną w roli głównej, podczas trwania Uczty mogliśmy uczestniczyć w oryginalnym szkoleniu. Szkolenie z grilla i barbecue przy wykorzystaniu mięsa wołowego to doskonała okazja, aby poszerzyć swoje umiejętności kulinarne i cieszyć się wyjątkowymi smakami, które grillowanie wołowiny może zaoferować. To wyjątkowe doświadczenie kulinarne, które zapewni wiele satysfakcji i radości zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych.

Szkolenie z grilla i barbecue było prowadzone przez Eksperta z Branży Mięsnej oraz Mistrzów Międzynarodowych Konkursów Grill & Bbq. Wiedza i doświadczenie tych Ekspertów jest niezrównana, a ich umiejętności są doskonałym wzorem do naśladowania.  Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazję obserwować mistrzów w akcji, oglądając ich techniki, triki i sekrety, które sprawiają, że ich dania są niezapomniane. Prowadzący z chęcią dzielili się swoją wiedzą na temat przygotowywania różnych rodzajów mięsa wołowego, wyboru odpowiednich przypraw i sosów, a także optymalnego stopnia upieczenia. Możliwość uczestniczenia w szkoleniu to była niezwykła okazja do zadawania pytań i uzyskiwania bezcennych wskazówek.  

 Wołowa Uczta u Neptuna to dowód na to, że pasja łączy ludzi i potrafi stworzyć coś naprawdę wyjątkowego 🙂

Łapcie kilka kadrów z tego wydarzenia

producent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilliproducent grilli