Szanowni Miłośnicy Grillowania,

Zapraszamy Was na profesjonalne szkolenia/ warsztaty z Akademią Grilla BBQ i Wędzenia Smoker, gdzie odkryjecie tajniki doskonałego przygotowywania potraw na grillu, metodą bbq i w wędzarni. To niepowtarzalna okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności kulinarne, nauczyć się nowych technik oraz zanurzyć się w fascynującym świecie grillowania. Niezależnie od tego, czy jesteście początkującymi, czy doświadczonymi „grilowiczami”, nasza Akademia ma coś dla każdego. Oferujemy Państwu dwie możliwości:

1. Szkolenie/warsztaty z grilla i bbq – zakończone wydaniem zaświadczenia o udziale.

Regulamin naboru na szkolenia

Program szkolenia Akademii Smoker

2. Certyfikowany kurs kwalifikacyjny z egzaminem – możliwość uzyskania tytułu „Kucharza Grill i Bbq” (zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Rozwoju z dnia 25 maja 2020 r., honorowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz instytucje w całej Unii Europejskiej, kod kwalifikacji rynkowej ZSK 13 828)

Regulamin walidacja-certyfikacja Cons-Med Sp. z o. o.

Program 1.1 Kwalifikacji Kucharz Grill i barbecue (GRILLMAN)

Doświadczeni szkoleniowcy, praktycy i uczestnicy wielu międzynarodowych konkursów, w tym Mistrzostw Świata w grillowaniu i bbq w USA, a także pasjonaci grilla zapewnią Wam niezapomniane chwile i pełną wiedzy przygodę kulinarną. Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach, gdzie smak i aromat będą równie ważne, co wiedza i umiejętności. Rezerwujcie miejsce już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Szczegóły dotyczące rejestracji i opłat znajdziecie w Naszej ofercie: Oferta Firmy Cons-Med marki SMOKER. Oferujemy możliwość pomocy w uzyskaniu środków finansowych na szkolenie oraz egzamin zarówno dla Przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych (NOWOŚĆ) !!

Wstępne daty szkolenia/ warsztatów/ walidacji:

1) 22 -23 -24 marzec 2024 r. (miejsce do ustalenia, w zależności od ilości zgłoszeń)

2) 12 -13 -14 kwiecień 2024 r.

3) 26 -27 -28 kwiecień 2024 r.

4) 10 -11 -12 maj 2024 r.

Aby wziąć udział w naszych szkoleniach i/lub walidacji- wypełnij: Formularz zgłoszenia na szkolenia Smoker.

Do zobaczenia na Akademii Grilla BBQ i Wędzenia Smoker!
Zapraszamy serdecznie!!