12 sierpień 2023 rok, Gdańsk Ołowianka „Przystanek pod Żaglami”
producent grilli
producent grilli
producent grilli

Polskie zdrowe mięso wołowe – Wołowa uczta u Neptuna – konkurs na najlepszy przepis na wołowinę z grilla i bbq

12 sierpnia 2023 roku w Gdańsku odbędzie się zakończenie Jarmarku Dominikańskiego – największej handlowo-kulturalnej imprezy plenerowa w całej Europie!!!! Z tej okazji zapraszamy wszystkim miłośników dobrego jedzenia do wzięcia udziału w „Wołowej Uczcie u Neptuna” – konkursu na najlepszy przepis na wołowe danie przygotowane na grillu.

W tym roku Nasze miejsce będzie wyjątkowe-  będzie to teren Jarmarku Gdańskiego na Ołowiance tzw. „Przystanek pod Żaglami” – tuż pod kołem widokowym, nieopodal Filharmonii Bałtyckiej !!

Jak wziąć udział w konkursie? To proste – wystarczy do 15 lipca 2023 roku zgłosić oryginalny przepis na danie z grilla, którego głównym składnikiem będzie mięso wołowe. Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja do 25 lipca wybierze 5 najlepszych, które w trakcie Jarmarku Dominikańskiego zostaną przygotowane przez mistrzów grilla i BBQ na najlepszych grillo -wędzarniach Smoker. Gotowe dania zostaną ocenione następnie przez jurorów wyłonionych w drodze konkursu spośród gości Jarmarku. Autorzy wybranych pozycji otrzymają ponadto cenne nagrody.

Konkurs jest otwarty dla każdego, czekamy na zgłoszenia zarówno profesjonalnych kucharzy, jak i pasjonatów-amatorów. Przepisy należy zgłaszać na adres mailowy: biuro@smoker.com.pl. Każdy uczestników konkursu ma prawo przesłać kilka przepisów.

Zapraszamy do zabawy!!

1. Regulamin Uczty u Neptuna – 2023 r. -przepisy

2. Regulamin dla publiczności – Koło Fortuny 2023 r.

3. Regulamin Konkursu 2023 r.- Uczta