Wolowa Uczta u Neptuna

Wołowa uczta u Neptuna – konkurs na najlepszy przepis na wołowinę z grilla

Już 12 sierpnia w Gdańsku odbędzie się Jarmark Dominikański – największa handlowo-kulturalna impreza plenerowa w całej Europie. Z tej okazji zapraszamy wszystkim miłośników dobrego jedzenia do wzięcia udziału w „Wołowej uczta u Neptuna” – konkursu na najlepszy przepis na wołowe danie przygotowane na grillu.

Jak wziąć udział w konkursie? To proste – wystarczy do 20 lipca zgłosić oryginalny przepis na danie z grilla, którego głównym składnikiem będzie mięso wołowe. Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja do 25 lipca wybierze 10 najlepszych, które w trakcie Jarmarku Dominikańskiego zostaną przygotowane przez mistrzów grilla i BBQ na najlepszych grillo-wędzarniach Smoker. Gotowe dania zostaną ocenione następnie przez jurorów wyłonionych w drodze konkursu spośród gości Jarmarku. Autorzy wybranych pozycji otrzymają ponadto cenne nagrody.

Konkurs jest otwarty dla każdego, czekamy na zgłoszenia zarówno profesjonalnych kucharzy, jak i pasjonatów-amatorów. Przepisy należy zgłaszać na adres mailowy: biuro@smoker.com.pl. Każdy uczestników konkursu ma prawo przesłać kilka przepisów.

Regulamin Uczty u Neptuna

Regulamin dla publiczności – koło fortuny

Regulamin konkursu